Хто шанує українську культуру, звичаї і традиції, той ніколи не забуде хто він і якого роду-племені. 25 січня сцена актової зали ліцею перетворилась на театральну з декораціями української світлиці середини ХІХ ст. Тут відбулось театралізоване дійство «Андріївські вечорниці» у виконанні учнів 10-х класів.
Ліцеїсти готували виставу до різдвяно-новорічних світ, але з вагомих причин зіграти її не вдалося. Однак, відмовитись від показу не можна, бо талановиті  учні 10 Е, 10 І,10 М перевтілившись у героїв минулої доби, були неперевершені. Сюжети давнини поєднались з сучасністю – веселі пісні, запальні танці, ворожіння на судженого, випікання Калити, ігри та забави зустріли захоплення та оплески вдячних глядачів. Дякуємо усім акторам та режисеру-постановнику Ганні Журбіцькій за приємний вечір.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД!!!

 

 

Вітаємо наших ліцеїстів з перемогою!!!

Відбувся обласний відкритий фестиваль робототехніки
Інноваційний розвиток планети свідчить про те, що вже зовсім скоро професії ІТ-сфери, робототехніки займуть основне місце в життєдіяльності як планети, так і людини.
З метою запровадження наукових розробок, спрямованих на розвиток в учнівської молоді інтересу до інноваційної науково-технічної творчості, техніки та STEM-технологій, підготовки підростаючого покоління до життя у високотехнологічному конкурентному світі Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді 21 грудня 2023 року був проведений обласний відкритий фестиваль робототехніки.
До участі у фестивалі долучилися вихованці гуртків робототехніки з Хмельницького професійного ліцею електроніки, Хмельницького ліцею II-III ступенів Хмельницької обласної ради, Комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей №2 Хмельницької міської ради», Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості, Славутського ліцею Славутської міської ради, Опорного закладу Городоцький ліцей №2 Городоцької міської ради. Творчі проєкти було розглянуто у номінаціях: «Робототехніка», «Мікроконтролерна техніка», «Автоматичні пристрої керування» та «Роботи-андроїди».
Журі визначило переможців та відзначило складність вибору, адже усі проекти були гідні найкращих оцінок.

Поліщук Роман - І місце;
Франчук Денис - ІІ місце;
Крот Денис - ІІ місце;
Ігнатенко Іван - ІІІ місце

Back to top