Першого жовтня Україна відзначає одразу три головних свята – День захисників і захисниць України, Покрову Пресвятої Богородиці Діви Марії та День українського козацтва.
У Хмельницькому ліцеї Хмельницької обласної ради цього дня відбулись урочистості з цієї нагоди. Ми мандрували сторінками історії України, згадали військові традиції та звичаї нашого народу, мужніх, незламних Воїнів від часів козацтва до сьогодення, які колись і тепер ціною власного життя, виборюють майбутнє України.
До нас завітали шановані гості – бойові офіцери а нині працівники Хмельницького військового ліцею – полковник Дмитро Журавель та капітан Ігор Корсун, які з перших днів війни стали на захист України. Ліцеїсти почули хвилюючі історії про події початкового етапу війни, про біль і втрати, стійкість і мужність, про витримку і незламність наших захисників.
Безмежна шана і щира подяка усім військовим ЗСУ за можливість навчатись і жити у такий важкий час.

Напередодні 87-ї річниці утворення Хмельницької області, відбувся захід, присвячений рідному краю та визначним особистостям цивільних професій, котрі зробили внесок в розбудову Хмельниччини та нашої Перемоги. Привітав краян начальник ОВА Cергій Тюрін.
На урочистості зібралися представники галузі освіти, бізнесу, інфраструктури, фізичної культури, а також обдаровані та творчі діти. Очільник області вручив державні нагороди, обласні відзнаки “За наближення Перемоги” та Почесні грамоти краянам, які своєю невтомною працею мотивують та є надійною опорою не тільки для нашої області, а й України загалом.

Ватрас Катерина, ліцеїстка 11-І класу отримала Почесну грамоту за перемогу в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства та ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України.

З 19 по 25 травня 2024 р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходили відбірково-тренувальні збори кандидатів до складу команди України для участі в міжнародній учнівській олімпіаді з біології у 2024 році. За результатами відбору учень 11-Б класу Хмельницького ліцею Хмельницької обласної ради Журавель Максим виборов друге рейтингове місце і у складі 4 учасників буде представляти ліцей, Хмельницьку область та Україну на міжнародній олімпіаді з біології, яка відбудеться у липні 2024 року в республіці Казахстан.
Підготував ліцеїста вчитель біології Гусак Сергій Григорович.
Сергій Григорович підготував уже 3 учасника міжнародної олімпіади з біології. Шана і подяка вчителю!
Успіхів та перемоги Максиму!

Підготував ліцеїста вчитель біології Гусак Сергій Григорович.
Успіхів та перемоги Максиму!

Сьогодні об 11:20 представники нашого ліцею взяли участь у прямому етері радіо «Культура (Суспільне)», а саме: Павлишина В.М., заступник директора з НВР, та Кулик Р.І., завідувач кафедри природничих дисциплін.
До радіотрансляції долучився заступник голови обласної ради В.Гончарук. І вкотре від представника влади ми почули, що ніхто не ліквідовує ліцей, а лише скорочується набір учнів на три класи і знищується три профілі. Нас постійно звинувачують у маніпуляції, цей етер не став винятком. Усім зрозуміло: якщо цього року нам рекомендують набрати два профілі, замість п’яти, то ліцей самоліквідується. Нам здається, самознищення ліцею за два-три роки – це і є мета обласної влади. Неправдивими є слова В.Гончарука про те, що Військовий ліцей державної прикордонної служби України орендує тільки приміщення, де раніше розміщувався Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені А. Назаренка, який до речі, примусово був виселений. Це не зовсім так. Усі приміщення, де знаходився ХОІППО ім. А.Назаренка, є власністю Хмельницького ліцею Хмельницької обласної ради.
У 2022 році Хмельницький ліцей Хмельницької обласної ради підписав договір оренди з Державним ліцеєм-інтернатом з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка, якому були передані приміщення звільнені ХОІППО ім. Назаренка та додатково ще дві аудиторії, а також два поверхи пансіону.
У 2023 році була підписана додаткова угода на оренду ще одного поверху пансіону та частину підвального приміщення.
Сьогодні Хмельницький ліцей Хмельницької обласної ради змушують підписати чергову угоду оренди на ще дві аудиторії і один поверх пансіону, що і призвело до появи рекомендації скоротити наш ліцей на три класи.
Так, у цьому році заклад не закривають, але підписання нової угоди і виконання рекомендації влади призведе до закриття нашого закладу.