15 травня 2023 року відбулися урочистості з нагоди вручення обласних премій переможцям ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, які посіли І місця.
Переможців вітали керівники Хмельницької обласної військової адміністрації, Хмельницької обласної ради, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, керівники вищих навчальних закладів міста.
Серед нагороджених ліцеїстка 11 класу Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Ковтун Христина. ЇЇ підготували вчитель хімії Діденко О.М. та науковий керівник викладач ХНУ Параска О.А.

На фото: ліцеїстка Ковтун Христина та заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації В.Юр'єв.

28.04.2023 р. у приміщенні Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради відкрито дошку пам’яті випускників, життя яких обірвала війна.
 
І ЩЕ РАЗ З ПЕРЕМОГОЮ!!!
І ще раз IV етап всеукраїнської олімпіади!
Вітаємо Починка Олександра, ліцеїста 11-Б класу, який виборов І місце з біології. Вітаємо вчителя Гусака Сергія Григоровича, який підготував олімпійця! Це не просто успіх, це результат системної і наполегливої праці вчителя і учня!
Пишаємося нашими ліцеїстами, які довели, що можуть бути першими в Україні!
Пишаємося педагогами, які працюють з нашими ліцеїстами!
Здоров'я, натхнення і нових ПЕРЕМОГ!
 
28 квітня у актовій залі Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради відбулись урочистості з нагоди свята – Дня прикордонника.
Учні 11 класу, Харченко Олександр та Анастасія Голеняк, від імені адміністрації, педагогів та учнів Хмельницького ліцею привітали ліцеїстів Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Харитоненка Державної прикордонної служби України з професійним святом, а чарівні дівчата, Валерія Крижанівська, Ірина Садовець та Софія Гвоздовська подарували військовим і гостям свята патріотично-ліричні пісні.
Вітаємо з перемогою!
Мулявко Вероніку, ученицю 10 класу ліцею, яка виборола І місце на IV етапі всеукраїнської олімпіади з історії! Дякуємо їй за натхненну працю, за глибину знань і вміння їх відстоювати! Дякуємо вчителю історії Зінченку Юрію Леонідовичу, який підготував ученицю до змагань всеукраїнського рівня!
Пишаємося Вами! Нових Вам Перемог!

Back to top