Хто шанує українську культуру, звичаї і традиції, той ніколи не забуде хто він і якого роду-племені. 25 січня сцена актової зали ліцею перетворилась на театральну з декораціями української світлиці середини ХІХ ст. Тут відбулось театралізоване дійство «Андріївські вечорниці» у виконанні учнів 10-х класів.
Ліцеїсти готували виставу до різдвяно-новорічних світ, але з вагомих причин зіграти її не вдалося. Однак, відмовитись від показу не можна, бо талановиті  учні 10 Е, 10 І,10 М перевтілившись у героїв минулої доби, були неперевершені. Сюжети давнини поєднались з сучасністю – веселі пісні, запальні танці, ворожіння на судженого, випікання Калити, ігри та забави зустріли захоплення та оплески вдячних глядачів. Дякуємо усім акторам та режисеру-постановнику Ганні Журбіцькій за приємний вечір.