28 квітня у актовій залі Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради відбулись урочистості з нагоди свята – Дня прикордонника.
Учні 11 класу, Харченко Олександр та Анастасія Голеняк, від імені адміністрації, педагогів та учнів Хмельницького ліцею привітали ліцеїстів Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Харитоненка Державної прикордонної служби України з професійним святом, а чарівні дівчата, Валерія Крижанівська, Ірина Садовець та Софія Гвоздовська подарували військовим і гостям свята патріотично-ліричні пісні.
![](/images/N_2020/343676921_1403274190474967_2472185766430426185_n.jpg)
![](/images/N_2020/343760790_215183617911098_8520425846458783008_n.jpg)
![](/images/N_2020/343214723_3463263390577240_1854039509186283359_n.jpg)