Вітаємо з перемогою!
З 2 по 6 квітня 2023 року відбувся ІV (фінальний) етап ХХХІV Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Цьогоріч це одна із трьох олімпіад, що проводилися очно і вперше за довгий період. У змаганнях брали участь 110 учнів 8-11 класів з усіх областей України та міста Києва. Юних філологів гостинно приймав старовинний Львів. Усі дні олімпіади були надзвичайно цікавими та насиченими. Учасники змагань відвідали пам’ятні місця Львова, прогулялися середмістям, побували в Національному університеті імені Івана Франка, переглянули виставу в оперному театрі імені Соломії Крушельницької.
Скільки хвилювань, багаторічної праці, щоб стати кращим серед перших у виборюванні найпочеснішого титулу – переможець! Проте команда Хмельницької області впоралася із непростими завданнями і досягла неймовірного результату: три переможці із чотирьох членів команди!
Серед найкращих знавців мовних та літературних таємниць учениця 10-А класу Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради Чумак Мар’яна (учителі Захарова О.І. та Кузь Л.Й.). Ліцеїстка посіла ІІ місце. Дякуємо їй за відданість рідному слову, глибинне захоплення українською літературою та вітаємо із блискучою перемогою!
Успіх Мар’яни – не випадковість, а результат наполегливої праці, упевненості у власних силах. Це прагнення вкласти свій «пазлик» до нашої загальної великої Перемоги!
Плідна робота й гідний результат дарують світлу віру, наснагу, гордість за молоде покоління, упевненість у завтрашньому дні. Як добре, що є цвіт української нації, обдарована ліцейна молодь, яка ідентифікує все українське в просторі та часі, відкриває світу Україну! Тож учіться натхненно, розширюйте світогляд, здобувайте освіту, творіть майбутнє! Усе буде Україна!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top