У Хмельницькому ліцеї ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради 05.12 та 12.12.2022 р. відбувся благодійний ярмарок під назвою ”У єдності до Перемоги“ на підтримку Збройних сил України.
Щоб зібрати більше коштів для потреб українських захисників, на третьому поверсі ліцею влаштували благодійний ярмарок, до якого традиційно долучилися учні 10, 11-х класів разом із батьками. Вдома вони приготували та принесли на продаж великий асортимент тортів, пирогів, тістечок, піци, трубочок з кремом, безліч інших смаколиків. Домашню випічку охоче купували учні, педагоги, працівники лицею, усі відвідувачі ярмарок.
Благодійну ярмарку на підтримку ЗСУ ініціювала Координаційна Рада старшокласників – орган учнівського самоврядування ліцею.
“Цю доброчинну акцію ми планували провести ще у жовтні, – каже президент Координаційної Ради, учениця 11 Б класу Влада Арар, але щоразу виникали певні перепони: часті та тривалі тривоги, періоди дистанційного навчання, відсутність світла. Тому дату проведення ярмарок довелося перенести на більш сприятливий період. На засіданні Координаційної Ради ми обговорили з активістами варіанти організації благодійного заходу. Одна частина учнів ліцею безпосередньо випікала та продавала випічку, інша – здавала кошти до благодійного скриньки”.
”У багатьох учнів ліцею татусі, брати та інші родичі нині захищають Україну від агресору, – наголосила представник Координаційної Ради від 11 А класу Дарина Махобей. Саме тому дитяча підтримка дуже важлива для воїнів. Долучаючись до таких благодійних заходів, ми теж намагаємося допомогти бійцям якнайшвидше здолати ворога. Наші воїни воюють, щоби ми спокійно жили і навчалися. Діти не можуть стоять осторонь і бути байдужими до того, що відбувається у країні. Тому Координаційна Рада і надалі організовуватиме доброчинні акції на підтримку ЗСУ“.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top