16 березня ліцеїсти 12 групи мали нагоду ознайомитися із специфікою діяльності органів юстиції в Україні, завітавши до Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

Про особливості та основні напрямки роботи учням розповіли начальник Головного територіального відділення Худняк Віктор Анатолійович та перший заступник начальника управління Продан Неля Василівна.

Також учні отримали більш детальну інформацію про реєстрацію нормативно-правових актів, про роль органів юстиції в питаннях забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, про сектор судової роботи та міжнародного співробітництва, про роботу із зверненнями громадян.

Ліцеїсти отримали нагоду побувати в робочих кабінетах співробітників Головного територіального управління й задати запитання які їх цікавили.

Позитивно вразила учнів відкритість та демократичність очільника управління та всіх працівників.

12 група 2017
Управління юстиції